Nová Beseda - kulturní centrum

... jsme NADOSAH

Výstava měsíce
Můžete se těšitNabídka pro MŠ a ZŠ

 


Základním a mateřským školám nabízíme možnost uspořádat v našem sále s kapacitou 119 míst:

 

Filmová představení
Promítnout můžeme filmové novinky i starší filmy podle vašeho výběru. Promítání lze využít i jako doplnění probírané látky. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodný film k danému tématu – zfilmovaná literární díla, cestopisné filmy, filmy vztahující se k historické události nebo filmy v originálním znění bez titulků k rozšíření jazykové výuky. 

 

Divadelní představení
Pro naše nejmenší diváky připravujeme pravidelná dopolední divadelní představení.  Dbáme na vysokou kvalitu nabízených programů a spolupracujeme s ověřenými divadelními společnostmi.

 

Sociálně – preventivní programy
Tyto programy realizujeme ve spolupráci s občanským sdružením Divadelta a máme na ně velmi kladný ohlas od studentů i jejich pedagogů. K nabízeným tématům patří šikana, alkohol, finanční gramotnost, stáří a umírání aj. 

 

Pronájem divadelního sálu

Další možností jak můžete využít naše prostory je pronájem divadelního sálu s osvětlením a ozvučením k uspořádání školních akcí a besídek pro rodiče.Od září do prosince 2015 probíhal v prostorách KC Nová Beseda v Klánovicích již druhý ročník projektu Film a televize -

 
Podporují nás:Všichni sponzoři | Podpořte nás také!
© 2011 Nová Beseda - kulturní centrum, Praha 9 - Klánovice webdesign (c) more&less