Nová Beseda - kulturní centrum

... jsme NADOSAH

Výstava měsíce
Můžete se těšit

MATTONI FREE RUN


Středa 19:00
 

< Zpět  |  : vstupné: zdarma

Společný výběh uprostřed týdne, středa - běhu je třeba! Neváhejte a pojďte se hýbat - je to pro Vaše zdraví!

Sraz před KC Nová Beseda.
Trenérka: Jitka Faronová151009jitka_faronova2.jpg

Výběh je určen pro všechny, tempo řešíme dle aktuálního složení běžců. Rádi přivítáme začínající a nové běžce. Vše ohledně běhu jim vysvětlím a poradím. Takže stačí jen nazout boty a dorazit.

 

Hodinový běh začneme rozklusáním, běžeckou abecedou a následným výběhem do okolí. Běh je zakončen u KC Nová Beseda, kde se protáhneme a zklidníme rozběhané tělo. V podzimních a zimních měsících doporučujeme čelovku, abychom byli lépe vidět.

 

Společný výběh má několik výhod - setkání a seznámení se s běžci, prožití společné radosti z běhu, protažení celého těla, zlepšení výkonnosti, posílení svalů, štíhlejší postava, rozproudění energie, zlepšení nálady, zkvalitnění spánku a tzv. vyčištění hlavy.

 

151009jitka_faronova.jpg

 

Těším se na Vás při běhu.
Jitka

Jitka Faronová

 

Běhání mě pohltilo v roce 2013, kdy jsem se začala připravovat na svůj první půlmaraton v Praze. Po nádherném zážitku jsem se běhu začala věnovat pravidelně, navštívila jsem kurzy a soustředění Běžecké školy Miloše Škorpila. Poznala jsem, jaký je maraton a jak tělo zvládá 24hodinový běh. Ráda se účastním různých závodů a charitativních akcí.

 

Nejraději mám delší výběhy krajinou. V loňském roce jsem se stala vodičkou Runczech. A to je to, co mě naplnilo nejvíce. Běžet s lidmi, rozdávat radost kolem sebe a povzbuzovat ostatní běžce k jejich výkonům.

 

Rozbíhat a běhat s lidmi je to nejvíc, co mě na běhu baví a dobíjí energii.
Podporují nás:Všichni sponzoři | Podpořte nás také!
© 2011 Nová Beseda - kulturní centrum, Praha 9 - Klánovice webdesign (c) more&less