Nová Beseda - kulturní centrum

... jsme NADOSAH

Výstava měsíce
Můžete se těšitKinoKavárna

 

 

KinoKavárna, s.r.o.
Sídlo provozovny: U Besedy 320, Praha, tel: +420 245 019 061

Odpovědný vedoucí: Jakub Vokoun

IČ: 06914918

 

Otvírací doba:

Po-Pá: 16:00-22:00

So: zavřeno

Ne: 14:00-20:00

a dle aktuálního programu v KC Nová Beseda

 

KinoKavárna
je nekuřácká kavárna s bezbariérovým přístupem, která je součástí kulturního centra Nová Beseda s WI-FI připojení k internetu zdarma.

Provoz kavárny se přizpůsobuje probíhajícímu programu v hlavním sále a slouží jako „divadelní foyer“. V době představení je kavárna k dispozici i nově příchozím a po skončení divadelní, filmové nebo jiné produkce naplno otevírá své brány všem návštěvníkům.

 

KinoKavárna

je zároveň galerií, každý měsíc se proměňuje díky vystavovaným uměleckým dílům, která zpříjemňují a oživují atmosféru kavárny a celého kulturního centra.

 

KinoKavárna
nabízí ideální prostor pro setkání, pracovní schůzku, narozeninové párty a firemní večírky nebo posezení s příjemnou atmosférou a obsluhou. V prostorách kavárny se konají i koncerty, besedy a vědomostní soutěž PubQuiz. Jsme součástí šachových kaváren http://www.chess-cafe.cz/. Pro děti máme připravený stůl plný her! Tak si přijďte zahrát!

 
Nabízíme lahodnou italskou kávu Miscela d’Oro, horkou čokoládu, kvalitní a chutné čaje, výborné víno, pivo, míchané nápoje, domácí Zbyňkovy limonády, nachos, pizzu, škvarkové tyčinky a další laskominy.

 

A MÁTE-Li CHUŤ NA VÝBORNÉ DOMÁCÍ KOLÁČE PEČENÉ Z POCTIVÝCH SUROVIN, BEZ UMĚLÝCH NÁHRAŽEK A PŘÍCHUTÍ, MÁME PRO VÁS DOBROTY, KTERÝM PROPADNETE!


Přijďte k nám ochutnat dorty, sladkosti a koláče jako od babičky. 
Dodává nám je Cukrářství v zahradě (www,cukrarstvivzahrade.cz)

 

Pronájem a catering
Nabízíme pronájem prostor kavárny i hlavního sálu na pořádání firemních školení, seminářů, přednášek, školení a nejrůznějších soukromých i veřejných akcí. Můžete zde také pořádat různé akce na klíč, oslavy narozenin, firemní večírky s programem nebo jakýkoliv dopolední, odpolední či večerní program dle Vašich potřeb. Ceny jednotlivých pronájmů a akcí se stanovují dohodou. Pro každou Vaši akci lze zajistit občerstvení – coffee break, oběd, raut apod. dle Vašich představ.

 

Náš cíl a přání
Naším přáním je vytvořit kavárnu, ve které se hosté budou cítit příjemně a budou odcházet s pocitem, že se brzy chtějí vrátit. Především proto, že prostředí je příjemné, obsluha milá, káva skvělá, vino lahodné a ceny sympatické.

 

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!
… jsme NADOSAH

 

Vaše KinoKavárna

 

 

Autor fotografií kavárny: Jakub Oubrecht


 

 

 Podporují nás:Všichni sponzoři | Podpořte nás také!
© 2011 Nová Beseda - kulturní centrum, Praha 9 - Klánovice webdesign (c) blobmedia.cz